Servis u všech našich autorizovaných partnerů běží s částečnými omezeními dále - více informací. Prodejci jsou k dispozici na telefonech a e-mailových adresách nejenom s nabídkou skladových vozidel. Potřebné informace o kontaktech pod Vyhledávání prodejce.
Zobrazit mobilní navigaci

Návštěva výrobních závodů
MB Mannheim a MB Wörth

Ve dnech 12. – 14. června se uskutečnila exkurze do výrobních závodů v Mannheimu a ve Wörthu. Akce byla organizována pro vybrané zákazníky Mercedes-Benz Česká republika. Z každé společnosti se exkurze účastnili buď majitelé firem, fleet manageři nebo techničtí vedoucí. Exkurze byla plánována na 3 dny a během této doby navštívili účastníci dva výrobní závody. V Mannheimu se vyrábí nové agregáty, ale dochází zde i k repasi již starších náhradních dílů. Ve výrobním závodě ve Wörthu pak dochází k montáži celého nákladního automobilu.

Kromě prohlídek těchto závodů měli účastníci možnost blíže se seznámit s originálními náhradními díly Mercedes-Benz a s repasovanými díly MB a byla jim také představena poměrně nová služba MB Uptime. Poslední den byl věnován návštěvě Mercedes-Benz muzea ve Stuttgartu, kde se zároveň nachází i sídlo celé společnosti. V rámci prohlídky muzea mohli účastníci blíže poznat historii značky Mercedes-Benz a lépe se seznámit s nejvýznamnějšími modely od počátku motoristické éry až po současnost. Exkurze sklidila úspěch a my všem zúčastněným i organizátorům děkujeme za povedenou akci.